O NÁS

Spoločnosť JV Energy s.r.o. bola založená s účasťou spoločnosti Power Service Int., ktorá dlhoročne pôsobí v oblasti energetiky, a ktorá svoje know-how a odborné skúsenosti v oblasti solárnej energetiky - fotovoltiky presunula do spoločnosti JV Energy s.r.o. Pôvodný aj nový „fotovoltický“ team sa týmto spojením obojstranne obohatil o nové posily, čo zvýši kvalitu a rozsah služieb pre zákazníkov.

Spoločnosť JV Energy s.r.o. sa špecializuje na:

  • inžiniering fotovoltických projektov
  • projektovanie fotovoltických elektrární
  • výstavbu fotovoltických elektrární
  • prevádzku fotovoltických elektrární

Spoločnosť má zastúpenie svetovo známych výrobcov na solárne panely, solárne striedače, baterkové/úložné systémy a montážno konštrukčné systémy.

Okrem vyššie zmienených činností, spoločnosť zabezpečuje monitoring fotovoltických elektrární, vyhodnocovanie funkčnosti systému a jeho nastavenie, aby bola zabezpečená maxinálna efektívnosť systému, ako aj údržbu systému a aktualizáciu SW.

Medzi našich zákazníkov patria priemyselné podniky, skladové areály, retailové obchodné reťazce, vlastníci/prevádzkovatelia administratívnych bodov ako aj fyzické osoby - rodinné domy. Viac informácií o realizovaných projektoch sa dozviete v časti Referencie.

V oblasti Obnoviteľných zdrojov energie (OZE) ponúkame výstavbu fotovoltických elektrární na strechy budov. Výstavbu realizujeme komplexne "na kľúč" spolu s dodávkami technológie a vybavením potrebných povolení z URSO až po zmluvy s distribučnou spoločnosťou.

© JV Energy s.r.o. 2024
JV Energy s.r.o
Šustekova 16, 851 04 Bratislava
kontakt: +421 903 562 672
e-mail: martin.toman@jvenergy.sk